Kula do kąpieli Provence od La Bomba
Zanurz się w kremowej kąpieli z zapachem rodem z południa Francji. Provence od La Bomba to ręcznie robiona, naturalna bomba do kąpieli, która otuli Twoje ciało odżywczymi składnikami i przeniesie zmysły w lawendowe pola Prowansji.
Formuła oparta na 100% naturalnych masłach i olejach zadba o głębokie nawilżenie, a suszona lawenda i aromatyczna kompozycja zapachowa pomogą Ci się wyciszyć i zregenerować – idealna na koniec dnia.
Dlaczego warto?
✔ Naturalna baza (soda + kwas cytrynowy) – musujący relaks dla ciała i zmysłów
✔ Masło shea i kakaowe – odżywiają i wygładzają skórę
✔ Olej migdałowy – intensywnie nawilża i koi
✔ Suszona lawenda – uspokaja, relaksuje i wspiera dobry sen
✔ Prowansalski aromat – lekki, ziołowo-kwiatowy, jak letni wieczór wśród lawendowych wzgórz
Jak używać?
Wrzuć kulę do wanny z wodą o temperaturze 35–39°C i pozwól jej powoli się rozpuścić. Uwolnione masła i olejki pielęgnujące otulą Twoją skórę, a zapach ukoi zmysły. Możesz też używać pod prysznicem, masując ciało, by cieszyć się efektem nawilżenia i odprężenia.
Składniki:
INCI: Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Theobroma Cacao Seed Butter, Zea Mays Starch, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Parfum, Butyrospermum Parkii Butter, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Sodium Chloride, Lavandula Angustifolia Flower, Fatty Alcohol Ethoxylate, Aqua, Denatonium Benzoate, Linalool, Limonene, Coumarin.
Uwaga! Z możliwości odstąpienia od umowy wyłączone są produkty o terminie przydatności do zużycia krótszym niż 6 miesięcy, a także te, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.